19.07. |  Dnes má svátek Čeněk
OC Lužiny
VF Moda
OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO 9:00 - 19:00
NE 10:00 - 18:00
KONTAKTY:
telefon: 607 053 950
e-mail: luziny@vfmoda.cz
POLOHA OBCHODU:
1. podlaží, obchod 19 poloha obchodu
OFICIÁLNÍ STRÁNKY:
www.vfmoda.cz

Boutique s dámskou a pánskou módou.

Butik VF MODA nabízí elegantní a přitom pohodlné dámské a pánské oblečení z Itálie, Německa a Španělska. V nabídce nechybí ani kolekce oděvů od českých a slovenských výrobců, módních tvůrců a návrhářů.

Nabídka dámského oblečení zaujme především barevností, materiálem a dobrým střihem. S výběrem šatů, halenek, kalhot, sukní, sak, bund a kabátků vám ráda pomůže některá z asistentek prodeje, která díky znalosti nabízeného sortimentu zboží umí poradit, jak jednotlivé kusy zkombinovat a vytvořit tak několik variant vašeho outfitu. Šaty do práce, společenské, ale i sportovní. Kalhoty strečové s vyšším pasem, nebo volného střihu zvaného „palazzo“. Saka kratší vhodná přes šaty a nebo delší k bokům vhodná ke kalhotům nebo k džínům.

Kabelky z pravé a nebo syntetické kůže. Různých velikostí a střihů. Od malých psaníček, cross tašek až po velké kabelky do kanceláře.

Městský – casual styl je v nabídce oděvů pro pány, kteří kromě elegantního vzhledu upřednostňují pohodlí. Dobře padnoucí střih a příjemný materiál je pro tuto nabídku charakteristický. Bundy, kabáty, strečová saka a také džíny, nebo plátěné kalhoty jsou součástí této nabídky.

Pestrou škálu dámského a pánského oblečení doplňuje bižuterie, která má v butiku VF MODA velký prostor. Náhrdelníky, náramky, náušnice, brože ze skleněných korálků, kůže, přírodních kamenů a ušlechtilých kovů. To vše v různých barevných tónech, které dokonale doplňují výběr nabízeného oblečení.

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

ocluziny@scfinance.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.