25.10. |  Dnes má svátek Beáta
OC Lužiny
COMFORT LIGHT
KONTAKTY:
mobil: 737 134 150
facebook.com/COMFORT-LIGHT-sro-128574117231376
POLOHA OBCHODU:
2. podlaží, obchod 32 poloha obchodu
OFICIÁLNÍ STRÁNKY:
www.comfortlight.cz

Svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál, fotoslužby a tisk

Specializovaná prodejna COMFORT LIGHT nabízí široký sortiment SVÍTIDEL, SVĚTELNÝCH ZDROJŮ a ELEKTROINSTALAČNÍHO MATERIÁLU pro každou domácnost. Nově také nabízí barevné kopírování, tisk a FOTOSLUŽBY vč. expresního tisku 10x15 až 15x20 a vyhotovení průkazové fotografie.

Na ploše více než 50 m2 si můžete vybrat z kvalitních svítidel všech druhů od českých i zahraničních výrobců. Naleznete zde svítidla klasická i svítidla s moderním futuristickým designem vhodná nejen do bytů a rodinných domů, ale i kanceláří, obchodních a skladových prostor či exteriérů. Naše zboží vyniká svojí kvalitou, příznivou cenou a výborným servisem.

Samozřejmostí naší nabídky je výběr z několika barevných provedení jednotlivých produktů. Kromě samotných svítidel u nás zakoupíte i příslušenství a elektroinstalační materiál. Rádi Vám také poradíme s užitím nejen úsporných světelných zdrojů či navrhneme osvětlení vašich prostor.

Fotoslužby:
COMFORT LIGHT je poradenské centrum společnosti FOTOLAB.cz. Své zakázky zde můžete podávat i vyzvedávat. Pomůžeme Vám s návrhem fotokalendáře, fotoknihy či nejrůznějších dárků s fotografií (hrníček, polštář, tričko atp.). Vytiskneme Vám fotografie ihned a zhotovíme průkazové i jiné portrétní fotografie. Máme řadu profesionálních fotografů, kteří dle vašich představ zdokumentují Vaši svatbu, oslavu, maturitní ples či jiné události.

COMFORT LIGHT je také autorizovaným prodejcem inteligentních LED svítidel DALEN. V našem showroomu je řada svítidel vystavena.

Věříme, že si z naší nabídky nejen svítidel vyberete.

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba


Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace