06.07. |  Dnes má svátek Upálení Mistra Jana Husa (1415)
OC Lužiny
Solná jeskyně
OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - NE 9:00 - 20:00
KONTAKTY:
info@jeskynesulnadzlato.cz
T: 732 494 349
POLOHA OBCHODU:
3. podlaží, obchod 74 poloha obchodu
OFICIÁLNÍ STRÁNKY:
www.jeskynesulnadzlato.cz

Naše solná jeskyně je originální, žádnou podobnou nenajdete.

V solné jeskyni je unikátní mikroklima, které je charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu. Vzduch je nasycen částicemi minerálů a stopových prvků. Kromě záporné ionizace, která má blahodárné účinky na člověka, je vzduch nasycen celou řadou prospěšných částic jódu draslíku, sodíku, vápníku, selenu, brómu a dalších. V solné jeskyni se pomocí vzduchotechniky a klimatizace zabezpečuje výměna a cirkulace vzduchu. Po každém pobytu je v solné jeskyni pouštěna germicidní lampa, po dobu 10-15minut, která zajistí naprosté vyhubení případných bakterií.

Součástí naší solné jeskyně je i zařízení na zvhčování vzduchu- silná solná mlha ze soli z Mrtvého moře. Zvyšujeme tak podíl soli ve vzduchu. Toto zařízení , které Vám umožní denně si u nás vychutnávat pravé mořské klima. Jedinečné jsou přínosy pro lidské zdraví (vylepšení zdravotního stavu, k posílení imunitního systému, k prevenci nemocí a zmírnění jejich průběhu u lidí každého věku). Spojuje všechny pozitivní vlastnosti ionizovaného kyslíku a soli, pro zvýšení kvality vzduchu , který dýcháte. Ionizovaný kyslík chrání Vaše tělo zcela přirozenou cestou. Onen vysoký podíl záporných iontů činí mořský vzduch tolik blahodárným.

Pobytem v naší solné jeskyni necháváte působit léčivé síly ionizovaného kyslíku a soli. Solná jeskyně věrně napodobuje právě tolik léčivé mořské klima. Čistí dýchací cesty, osvěžuje pokožku, napomáhá látkové výměně, stará se o dobrý zdravotní stav, zvyšuje duševní výkonnost a odbourává stres.

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace