22.05. |  Dnes má svátek Emil
OC Lužiny
DEICHMANN - do 22.5.2022
Vybrané modely za polovinu!

Právě nyní můžete v prodejnách Deichmann zakoupit vybrané modely za polovinu! ????Tak nečekejte dlouho a přijďte si udělat radost novou obuví, protože té není nikdy dost. ????????

Detail obchodu
Pet Center - chovatelské potřeby - do konce května
Slevy jako z reklamy!

Ať už dáváte přednost lahodnému jehněčímu, nebo čemukoliv jinému... U nás v PetCenter nyní TOP slevy na kvalitní granule Wellness CORE, dentální hygienu a mnoho dalšího. Potěšte svou domácí smečku třeba vtipnými hračkami Huhubamboo.

Vyberte si tady: www.petcenter.cz.

Detail obchodu
Orion, tvoříme vaši domácnost - do 31. 5. 2022
Hurá na chalupy

I na chalupě se musí vařit a péct, tak proč to neudělat stylově a nevybavit si kuchyňský kout stylovým „chalupářským nádobím“. U nás najdete více než 100 druhů klasického smaltovaného nádobí a náčiní, stačí si jen vybrat.

Někdo má rád jednobarevnou klasiku, další sáhne po pastelových tónech nebo veselém puntíku. Hlavně aby to na chaloupce ladilo s ostatním vybavením. Přijďte se inspirovat do naší prodejny nebo už nyní z pohodlí domova www.oriondomacipotreby.cz.

Detail obchodu
DM drogerie - do 8.6.2022
Buďte na léto připraveni od hlavy až k patě

Mnozí z nás už jsou nedočkaví a netrpělivě vyhlíží léto. Ať už budete chtít odpočívat u moře, být aktivní na horách, piknikovat v přírodě anebo trávit všední dny ve městě, dm nabízí velký výběr a inspiraci pro každou příležitost a to vždy za příznivé ceny. Více tipů jak pečovat o svou pokožku při pobytu na slunci a co jí dopřát po návratu domů najdete na www.dm.cz/opalovani.

Detail obchodu
YVES ROCHER - do 14.6.2022
2+1 zdarma na výrobky z péče o vlasy

Využijte jedinečnou nabídku 2+1 zdarma na výrobky z péče o vlasy od rostlinné kosmetiky Yves Rocher. Více informací v prodejně Yves Rocher a na www.yves-rocher.cz. Nabídka platí do 14. 6. 2022.

Detail obchodu

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.