09.08. |  Dnes má svátek Roman
OC Lužiny
DM drogerie - do 10.8.2022
V létě se probouzí i má fantazie

Konečně přišel čas znovu rozkvést, cítit vítr ve vlasech a slunce na pokožce. Vlivem vysokých teplot, slunečního záření, chloru v bazénech nebo mořské soli ztrácejí vlasy velmi rychle svou vláhu. Naštěstí existují způsoby, jak je během léta účinně hydratovat a regenerovat, aby si získaly zpět svůj zdravý a vitální vzhled. Nechte se inspirovat na www.dm.cz/vlasova-kosmetika přírodními i konvenčními produkty pro péči o sluncem a vodou namáhané vlasy. ????

Detail obchodu
Orion, tvoříme vaši domácnost - do 15.8.2022
ZAVAŘUJEME

Máte svoji zahrádku nebo nějakého šikovného zahradníka, který se s vámi rád dělí o úrodu z jeho zahrádky? Nestihnete zpracovat vše za čerstva?

Nevadí, uchovejte tyto dobroty pod víčko zavařovací sklenice. Vyrobte domácí kompoty nebo zeleninové čalamády, které pak později využijete jako přílohu k jídlu, do koláčů, buchet nebo nákypů. Můžete také vyrobit domácí ovocné přesnídávky. Děti si pochutnají na ovocné šťávě nebo sirupu z máty, kopřivy nebo černého bezu. K snídani si můžete dát čerstvé pečivo s marmeládou nebo džemem.

Přijďte se inspirovat do prodejny Orion tvoříme vaši domácnost nebo koukněte na www.oriondomacipotreby.cz/zavarovani.

Detail obchodu
Tchibo - 5. - 15.8.2022
Soutěž s Tchibo

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s Tchibo SOUTĚŽ o 5 dárkových karet nabitých na 500 Kč! Udělejte si s námi radost.
Jak se můžete zúčastnit?
Soutěž probíhá na FB a IG
• Dejte like tomuto příspěvku,
• do komentáře nám napište, co máte v obchodě Tchibo nejraději.
Soutěž probíhá od 5. do 15.8.2022. Výherce zveřejníme 18.8.2022.

Detail obchodu
YVES ROCHER - do konce srpna
Eko produkty od rostlinné kosmetiky Yves Rocher

Vyzkoušejte jedinečné eko produkty z péče o tělo a o vlasy od rostlinné kosmetiky Yves Rocher. Tyto produkty jsou šetrné k pokožce i k planetě a navíc je díky jejich velikosti snadno sbalíte na své prázdninové cesty. Vybírat můžete z 8 vůní koncentrovaných sprchových gelů a 4 druhů tuhých šamponů či vyzkoušet tuhý odličovač s měsíčkem. Více informací v prodejně Yves Rocher a na www.yves-rocher.cz.

Detail obchodu
Pet Center - chovatelské potřeby - do 31.8.2022
Letní slevy zdaleka nekončí!

Máme pro vaše mazlíčky přírodní oleje, kvalitní pamlsky a spoustu dalších skvělých věcí za super ceny. Projeďte si naši nabídku zde.

Detail obchodu

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

O státních svátcích 5. a 6.7.2022 máme otevřeno dle běžné otevírací doby.