25.01. |  Dnes má svátek Miloš
OC Lužiny
Orion, tvoříme vaši domácnost - neomezena
STARTUJEME POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ!

Potřebujete dovybavit svou domácnost o stylové a zároveň praktické kousky? Nebo jste našli pod stromečkem dárkový poukaz? Teď nastala ta správná doba stavit se v prodejnách Orion a vybrat si kvalitní domácí potřeby.
Vybrané kuchyňské a domácí potřeby se slevou až 70 %.

Detail obchodu
Orion, tvoříme vaši domácnost - do 2.2.2021
ČAS POŘÁDNĚ ZAPERLIT!

Dochází vám plyn? Nevadí. Stavte se v prodejně domácích potřeb Orion a my Vám vyměníme prázdnou bombičku Co2 z výrobníku perlivé vody za plnou.

Navíc nyní za akční cenu 99 Kč. Akční cena platí do 2. 2. 2021

Detail obchodu
DM drogerie - do 10.2.2020
Síla přírody

Sílu rostlin a bylin znaly v dávné minulosti zejména babky kořenářky. Jejich rady pomáhaly v péči o zdraví, tělo a krásu. Rozšiřte nyní i vy díky naší nabídce produktů své zkušenosti. Mnoho našich produktů obsahuje přírodní bylinky a my víme, že příroda má často tu nejlepší odpověď.

Jste unavení? Podráždění? Řešíte nedostatky pleti, slabé vlasy nebo lámající se nehty? Přečtěte si zajímavosti o prospěšnosti neobyčejných bylin.

Podívejte se na sílu přírody.

Detail obchodu

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací dobaObchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace