|  Dnes má svátek Lucie
OC Lužiny

O nás

Záměr projektu Obchodní Centrum Lužiny byla komplexní rekonstrukce stávajícího centra přímo nad stanicí metra B Lužiny na Praze 13 na moderní obchodní centrum nabízející návštěvníkům moderní, pohodlné a vysoce funkční prostředí.

Centrum bylo slavnostně otevřeno 15.5 2014. mezi největší nájemce patří supermarket Billa, Dm drogerie, Pivovar Lužiny, Pepco, KIK, Euronics, Městská knihovna a Česká pošta

V květnu letošního roku oslavilo Obchodní centrum Lužiny již třetí narozeniny. Již tradicí se stává oslava tohoto výjimečného dne i s návštěvníky OC prostřednictvím bohatého zábavného programu.

Remodelingem prošlo druhé patro na galerii, kde se tak vytvořil prostor pro vzniklou chill out zónu. Seznam nájemců obchodního centra se rozšířil o prodejnu s elektronikou – Alza, Čistírnu oděvů, Zelenka Café a Timo – obchod se spodním prádlem.

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     
Pasáž PO-NE Nonstop


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace