04.06. |  Dnes má svátek Dalibor
OC Lužiny

Kariéra

OC Lužiny

PŘIJMEME PRODAVAČKU NA HPP

Hledáme prodavačku pro prodejnu Domácích potřeb ORION OC Lužiny. Nástup možný ihned. Směny krátký - dlouhý týden. Více informací u Vedoucí prodejny Orion.

OC Lužiny

HLEDÁME BRIGÁDNICI - ORION

pro prodejnu Domácích potřeb ORION OC Lužiny hledáme šikovnou, flexibilní brigádnici. Vhodné pro zdatné důchodkyně, nebo ženy v domícnosti, studentky. Nepravidelné odpolední směny a víkendy. Více informací na prodejně u Vedoucí prodejny. Životopisy zasílejte: orion.luziny@retailshops.cz.

OC Lužiny

HLEDÁME PRODAVČKU DO BUTIKU VF MODA V OC LUŽINY

Svůj životopis můžete poslat na adresu luziny@vfmoda.cz.

OC Lužiny

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE PRO NAŠI PRODEJNU BILLA

V případě zájmu se zeptejte přímo v prodejně nebo kontaktujte regionálního manažera na email m.matousek@billa.cz. Více informací na www.billa.jobs.cz.
Těšíme se na Vás.

OC Lužiny

Hledáme brigádníka

Pro prodejnu Domácích potřeb ORION přijmeme brigádníka. Své životopisy zasílejte na email: orion.luziny@retailshops.cz.


Hledáte brigádu v blízkosti svého domova a chtěli by jste být součástí vždy usměvavého a příjemného kolektivu? Studujete a potřebujte si postavit směny dle Vašeho rozvrhu? Jste rádi mezi lidmi a máte rádi zdravý životní styl? Právě Vás hledáme.

Již v dubnu pro Vás připravujeme nejovocnější freshbar a hledáme posily do našeho týmu. Neváhejte a napište nám na prace@crcsro.cz. Těšíme se na každého s úsměvem


Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace