06.07. |  Dnes má svátek Upálení Mistra Jana Husa (1415)
OC Lužiny

Kariéra

OC Lužiny

PŘIJMEME PRODAVAČKU NA HPP

Hledáme prodavačku pro prodejnu Domácích potřeb ORION OC Lužiny. Nástup možný ihned. Směny krátký - dlouhý týden. Více informací u Vedoucí prodejny Orion.

OC Lužiny

HLEDÁME BRIGÁDNICI - ORION

pro prodejnu Domácích potřeb ORION OC Lužiny hledáme šikovnou, flexibilní brigádnici. Vhodné pro zdatné důchodkyně, nebo ženy v domícnosti, studentky. Nepravidelné odpolední směny a víkendy. Více informací na prodejně u Vedoucí prodejny. Životopisy zasílejte: orion.luziny@retailshops.cz.

OC Lužiny

HLEDÁME PRODAVČKU DO BUTIKU VF MODA V OC LUŽINY

Svůj životopis můžete poslat na adresu luziny@vfmoda.cz.

OC Lužiny

Hledáme brigádníka

Pro prodejnu Domácích potřeb ORION přijmeme brigádníka. Své životopisy zasílejte na email: orion.luziny@retailshops.cz.


Hledáte brigádu v blízkosti svého domova a chtěli by jste být součástí vždy usměvavého a příjemného kolektivu? Studujete a potřebujte si postavit směny dle Vašeho rozvrhu? Jste rádi mezi lidmi a máte rádi zdravý životní styl? Právě Vás hledáme.

Již v dubnu pro Vás připravujeme nejovocnější freshbar a hledáme posily do našeho týmu. Neváhejte a napište nám na prace@crcsro.cz. Těšíme se na každého s úsměvem


Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

info@ocluziny.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace