24.06. |  Dnes má svátek Jan
OC Lužiny
Le Salon
OTEVÍRACÍ DOBA:
Po-Ne 9:00 - 20:00
KONTAKTY:
Rezervace:777 786 868
Vedoucí: 776 189 107
POLOHA OBCHODU:
2. podlaží, obchod 59 poloha obchodu
OFICIÁLNÍ STRÁNKY:
www.lesalon.cz

V našem zbrusu novém, moderním relaxačním salonu jsme si pro vás připravili rozšířené služby. Nabídka i naši specialisté jsou léty prověřeni. Síť našich salonů je budována již od roku 2009 a nyní čítá přes 10 provozoven v různých částech České republiky.

V oblasti KOSMETIKY poskytujeme kompletní ošetření pleti. Naše služby zajišťují nejen zdraví pleti, ale navozují pocit sebevědomí a suverenity. Poskytované služby zahrnují úpravu obočí, čištění pleti, obličejové masky, peeling vybraných částí těla, ošetření rukou, vyhlazení vrásek, ošetření mladistvé problémové pleti, manuální lifting obličeje a mnoho dalšího…

V oblasti PEDIKÚRY A MANIKÚRY jsme si pro vás připravili služby na velmi vysoké úrovni, a to díky mnohaleté praxi našich specialistů a moderní technice. Vzhled a kvalita našich rukou je koneckonců vizitka každého z nás. Prezentujeme se jimi v pracovním i osobním životě. Krásné ruce a nehty přece dodávají sebevědomí. Naše studio nabízí profesionální manikúru, pedikúru, modeláž gelových nehtů, aplikaci gel laku i parafínové zábaly.

V oblasti KADEŘNICTVÍ nabízíme kompletní kadeřnické služby a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled, protože účes je nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Nabízíme nové trendy střihů, a to jak pánských (včetně Barber střihu nebo úpravy vousů), dámských a po objednání i dětských. Mezi rozsah našich služeb patří kromě barvení, také melírování, preparace, modelace, žehlení, foukání, regenerační ošetření vlasů, prodlužování vlasů, úprava a barvení obočí, a další.

V oblasti MASÁŽÍ nabízíme uvolnění, prokrvení a oživení vybraných částí těla. Naši odborníci zajistí, že budete odcházet znovuzrozeni. V nabídce máme nyní masáže KLASICKÉ, šíje, ramen, RELAXAČNÍ, hlavy, obličeje, dekoltu a SPECIÁLNÍ, které pečují o dlaně a chodidla.

Abychom zajistili Vaše maximální pohodlí, doplnili jsme naši provozovnu o BAR, ve kterém, si můžete vychutnat šálek lahodné pražené kávy, domácí limonádu nebo alkoholické drinky. Pevně věříme, že zde platí, jednou zkusíš a již neopustíš. Jsme proto připraveni o Vás pečovat nejen s povinnou profesionalitou, ale i vlídností tak, abyste si tyto vzácné chvíle pro sebe, opravdu užili a rádi se k nám vraceli.

Náš kolektiv se velmi těší na Vaši návštěvu i zpětnou vazbu co se Vám u nás líbí nebo naopak chybí.

Kontakty

OC Lužiny s.r.o.
Archeologická 2256/1
155 00 Praha 5

ocluziny@scfinance.cz
www.ocluziny.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00 - 16:30

Otevírací doba

Obchody PO - NE 9:00 - 20:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00     


Otevírací doba se může u některých nájemců lišit. Přesnou provozní dobu jednotlivých obchodů najdete na detailu jednotky.